REKLAMA
REKLAMA

Koniec sezonu dla Griezmanna?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Marca  |  12.07.2020 10:07
Koniec sezonu dla Griezmanna?

Antoine Griezmann  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien potwierdził, że zmiana Antoine'a Griezmanna podczas sobotniego spotkania z Realem Valladolid była podyktowana kontuzją reprezentanta Francji.

Griezmann został zmieniony w przerwie sobotniego spotkania przez Luisa Suareza. Po zakończeniu meczu Setien potwierdził, że taka decyzja była podyktowana urazem uda francuskiego piłkarza.

W najbliższym czasie Griezmann przejdzie szczegółowe badania, które dadzą odpowiedź na pytanie, jak poważna jest to kontuzja i kiedy piłkarz będzie mógł wrócić do treningów i gry.

Niewykluczone, że Francuz z powodu kontuzji nie będzie mógł już pomóc Barcelonie w tym sezonie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

DiffretAngle | 12.07.2020 16:21

katastrofa. Jeśli to prawda, to Francuza, który w Atletico i RSSS niemal nie opuszczał spotkań, zajechała dopiero Barca. Nieprawdopodobne.
To chyba dość poważny trop poza Dembele, o jakości sztabu medycznego i przygotowania fizycznego.

Ermac | 12.07.2020 17:11

Brak boiskowej intensywności przez dwa miesiące, powrót do gry poprzedzony przyspieszonym, prowizorycznym okresem przygotowawczym, natłok spotkań, kontuzje w takiej sytuacji nie są żadnym zaskoczeniem. Przygotowanie fizyczne drużyny, jeszcze przed pandemią oceniałem bardzo krytycznie, ale twierdzenie, ze zajechała go Barca to jednak gruba przesada.

DiffretAngle | 13.07.2020 15:32

Ermac
Ale ilość tych poważnych kontuzji nie jest aż tak wielka. Wszyscy jakość kadrami zarządzają - jest przerwa na nawodnienie, jest 5 zmian, w zasadzie Barca na obu wychodzi kiepsko, bo i są kontuzje i kluczowi piłkarze ekstremalnie wielka ilość minut w nogach, dodatkowo to ci najstarsi właśnie, a jeszcze jakość przygotowania bardzo słaba.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy