REKLAMA
REKLAMA

Media: Mbappe wznowił treningi z drużyną

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  10.08.2020 08:51
Media: Mbappe wznowił treningi z drużyną

Kylian Mbappe  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W ostatnich dniach trwa prawdziwy wyścig z czasem Kyliana Mbappe. Mistrz świata z 2018 roku doznał kontuzji kostki w trakcie meczu o Puchar Francji, co sprawiło, że pod znakiem zapytania stanął występ Francuza w boju przeciwko Atalancie BC w Lidze Mistrzów. Niemniej zawodnik wziął udział w niedzielnym treningu mistrzów Francji.

W związku z powyższym rosną szanse Mbappe na grę w starciu z Boginią. Przypomnijmy, że potyczka w ramach 1/4 finału elitarnych rozgrywek zaplanowana jest na środę na godzinę 21:00.

Występ kluczowego piłkarza PSG realny w środowym boju?


Chociaż Mbappe wciąż nie jest w 100 procentach sprawny, to znalazł się w kadrze PSG na mecze w Lidze Mistrzów. Doniesienia mediów dotyczące przygotowań francuskiej ekipy do zbliżającej się potyczki wskazują, że ofensywny zawodnik mistrzów Włoch trenował w niedzielę z resztą drużyny.

Bardziej skomplikowana sytuacja dotyczy z kolei Marco Verrattiego, który nie brał udziału w ostatnich zajęciach PSG. Taki stan rzeczy sprawia, że występ przeciwko Atalancie w wykonaniu reprezentanta Włoch wydaje się mało prawdopodobny.

Nie tylko piłkarze z kłopotami zdrowotnymi


Ciekawostką jest natomiast fakt, że nie tylko piłkarze borykają się w stołecznej ekipie z kontuzjami. Urazu doznał ostatnio także trener paryżan Thomas Tuchel, który skręcił kostkę i złamał piątą kość śródstopia w stopie, co sprawia, że Niemiec musi się poruszać przy pomocy kul ortopedycznych.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco