REKLAMA
REKLAMA

Mecz otwarcia w Ligue 1 przełożony

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Ligue1.com  |  18.08.2020 12:53
Mecz otwarcia w Ligue 1 przełożony

Kibice Olympique Marsylia  |  fot. Henri Szwarc / ABACAPRESS / Hepta/ Sport Pict

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W związku z porannym komunikatem Olympique Marsylia, że w klubie miały miejsce trzy przypadki zachorowania na COVID-19, nie zostanie rozegrany w pierwotnym terminie mecz z udziałem ekipy z Lazurowego Wybrzeża z AS Saint-Etienne w ramach pierwszej kolejki francuskiej ekstraklasy.

Przypomnijmy, że na piątkowy wieczór zaplanowane było spotkanie otwarcia nowej kampanii we francuskiej ekstraklasie. Pierwszy gwizdek sędziego w starciu z udziałem OM i Zielonych był zaplanowany na godzinę 19:00.

Niemniej zgodnie z protokołem organizacyjnym rozgrywek Ligue 1 zwołana w tej sprawie specjalna komisja podjęła decyzję o przełożeniu spotkania na środę 16 września lub czwartek 17 września 2020 roku, z zastrzeżeniem, że ulegnie poprawie sytuacja zdrowotna w ekipie z Marsylii.

Ostateczny termin rozegrania meczu ma być ustalony w porozumieniu z nadawcą, który posiada prawa do transmisji spotkań Ligue 1.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

MarseilleFan | 18.08.2020 14:51

Sezon się jeszcze nie zaczął, a juz korona wygrywa i trzeba przekładać spotkania. Najpierw Amavi, a teraz Mandanda, Rongier i Lopez. 4 przypadki wystarczaja do przełożenia spotkania, mimo że reszta drużyny zdrowa. Na szczęście chłopaki przechodzą bezobjawowo.

Konradosmen | 18.08.2020 23:23

to to dramat będzie cały sezon nowy i to w całej europpie,,,
jeszcze jeden przypadek covid 19 w klubie francuskim , i cały nowy sezon anulowany mimo ze sie nawet nie zaczął,.. na Macrona mozna liczyć..

Poro6niec | 19.08.2020 10:58

hah, a ja glupi czekalem kiedy w koncu wpuszcza kibicow na stadiony, dramat, nie zdziwie sie, jesli za kilka kolejek liga zostanie wstrzymana, cyrk

DIDIER_DROGBA | 19.08.2020 11:11

Już widze ten sezon 2020/2021 jak to bedzie grane w calej europie, jak sie ligi wyrobią przed euro 2020 to bedzie cud, przy tych IDIOTYCZNYCH rzadach europejskich. Wirus jest, ale malo groźny a zamykane wszystko. Po prostu kto ma wirusa nalezy traktować jakby miał inną kontuzję i gramy dalej, czy jak ktoś ma zerwane więzadła krzyżowe to anulujemy mecz? Jezeli ktos ma mniej odporny organizm to nie wazne czy nie moze grac ze wzgledu na wirusa czy inną kontuzję.

Patio1950 | 20.08.2020 12:36

Trzech piłkarzy do izolacji, a jeśli reszta zdrowa to niech grają, tak jak w przypadku Atletico z Lipskiem. Inaczej nigdy nie uzyskamy płynnego sezonu, ciągle będą przerwy i anulowanie kolejnych meczy. Zwłaszcza że te przypadki są bezobjawowe.  francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy