REKLAMA
REKLAMA

Pogba zakażony koronawirusem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: L'Equipe  |  27.08.2020 15:52
Pogba zakażony koronawirusem

Paul Pogba  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paul Pogba nie znalazł się w ogłoszonej przez Didiera Deschampsa kadrze reprezentacji Francji na wrześniowe spotkania Ligi Narodów. Powodem jest pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem. Informację potwierdził również Manchester United.

- Musiałem w ostatniej chwili dokonać zmiany na liście, ponieważ miał znaleźć się na niej Paul Pogba, ale niestety dla niego, wykonany wczoraj test na koronawirusa dał wynik pozytywny. W ostatniej chwili został zastąpiony przez Eduardo Camavingę - powiedział Didier Deschamps podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Informację na oficjalnej stronie internetowej potwierdził również Manchester United. Tym samym Francuz nie będzie mógł pomoc swojej drużynie w meczach ze Szwecją i Chorwacją, które rozegrane zostaną odpowiednio 5 września w Sztokholmie i 8 września w Paryżu.

Ndombele także wypadł z kadry


Na liście ogłoszonej przez selekcjonera zabrakło również Tanguya Ndombele, pomocnika Tottenhamu Hotspur. L'Equipe informuje, że brak powołania dla 23-letniego zawodnika również spowodowany jest uzyskaniem dodatniego wyniku w teście na obecność koronawirusa w organizmie. Londyński klub na razie w żaden sposób nie skomentował tych informacji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

cichy2805 | 28.08.2020 10:42

Koronaświrus to medialny bełkot, nic po za tym.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy