REKLAMA
REKLAMA

Twitter po meczu Holandia - Polska, czyli najgorszy mecz epoki Kazimierza Górskiego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  05.09.2020 01:07
Twitter po meczu Holandia - Polska, czyli najgorszy mecz epoki Kazimierza Górskiego

Grzegorz Krychowiak  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Reprezentacja Polski w powszechnej opinii rozegrała słabe spotkanie w Amsterdamie, przegrywając z Holandią 0:1 w meczu pierwszej kolejki Ligi Narodów UEFA. Nie dziwi zatem, że na łamach popularnego portalu społecznościowego nie brakowało krytycznych opinii pod kierunkiem Biało-czerwonych.

Reprezentacja Polski wciąż pozostaje bez wygranej w Lidze Narodów UEFA. Biało-czerwoni jak na razie w tych rozgrywkach zaliczyli trzy porażki i dwa remisy. Z placu gry na tarczy Polska schodziła w bojach z Portugalią, Włochami i Holandią.

Jakub Białek (Weszlo.com)Michał Borkowski (Eleven Sports)Podobno taktycznie dobrze...


- Jakiś taki luz i atmosfera w kadrze, że nic się nie stało. Podobno taktycznie dobrze, podań sporo wymieniliśmy, było zaangażowanie i walka... A ja mam jedno pytanie - A w piłkę kiedy będziemy grać? - pytał wprost redaktor naczelny grupy Goal.pl – Wojtek Demusiak.

Wojtek Demusiak (Goal.pl)Michał Kołodziejczyk (dyrektor Canal+)Potencjał mamy większy


- Zagraliśmy dziś tak, jakby nasza największa gwiazda wchodziła na zmiany w NEC Nijmegen, a niektórzy po treningach dorabiali w mleczarni. Mimo wszystko potencjał mamy trochę większy i dobrze byłoby chociaż spróbować go uwolnić, zamiast od razu zakładać, że nieładnie się wychylać - napisał Przemysław Michalak z Weszlo.com.

Przemysław Michalak (Weszlo.com)Leszek Milewski (Weszlo.com)Radosław Nawrot (Gazeta Wyborcza)Leszek Orłowski (Piłka Nożna)Łukasz Pawlik (Goal.pl)Dominik Piechota (Newonce Sport)Damian Smyk (Weszlo.com)Sebastian Staszewski (felietonista Goal.pl)Marek Szkolnikowski (dyrektor TVP Sport)OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy