REKLAMA
REKLAMA

Pioli: Zlatan gotowy do gry

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  16.09.2020 15:26
Pioli: Zlatan gotowy do gry

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
AC Milan w czwartek wraca do gry, mierząc się w swoim pierwszym oficjalnym meczu w sezonie 2020/2021 z Shamrock Rovers w eliminacjach do Ligi Europy. Szkoleniowiec Rossonerich przed tym starciem zakomunikował między innymi, że gotowy do gry w tym starciu będzie Zlatan Ibrahimovic.

AC Milan dzisiaj wybrał się do Irlandii. Opiekun mediolańskiej drużyny wyraża przekonanie, że jego zespół będzie gotowy do gry w tym starciu, zaczynając zmagania w europejskich pucharach od II rundy eliminacyjnej do Ligi Europy.

- Czujemy dreszcz emocji związany z rozpoczęciem nowego sezonu. Chcemy podążać drogą, którą obraliśmy pod koniec ostatniego sezonu - powiedział Stefano Pioli na konferencji prasowej. - Kwalifikacje to dopiero początek - dodał Włoch.

- Chcemy dostać się do fazy grupowej, ale na razie musimy skoncentrować się na jutrzejszym spotkaniu. Trzy tygodnie przygotowań to niewiele, zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby być gotowym - przekonywał opiekun Czerwono-czarnych.

Pioli: Niczego nie możemy być pewni


- W sporcie, jeśli bierzesz coś za pewnik, zaczynasz od złego podejścia. Wiemy, czego możemy się spodziewać po naszym pierwszym występie, zdając sobie sprawę z tego, że nasi przeciwnicy grają dobrą piłkę nożną. To zespół, który jest na pewno lepiej przygotowany fizycznie od nas, musimy mieć to na uwadze, zdając sobie sprawę z tego, jakie trudności nas będą czekać. Musimy też skupić się na wykorzystywaniu szans, które będziemy mieli - zaznaczył opiekun mediolańskiej drużyny.

- Mamy w swoich szeregach kilku ważnych zawodników, którzy mogą stanowić o naszej sile. Jestem pewny, że ci zawodnicy, którzy otrzymają szansę na grę, to ją wykorzystają. Będą przygotowani na trudne spotkanie - uzupełnił Pioli.

Zlatan Ibrahimovic nie zagrał w ostatnim meczu kontrolnym przeciwko Brescii Calcio w miniony weekend, ale szkoleniowiec Rossonerich przekonywał, że Szwed doszedł już do siebie i będzie zdolny do gry w starciu, które będzie miało miejsce w Dublinie.

- Zlatan w pełni wyzdrowiał, jest bardzo dobrze nastawiony mentalnie, więc jest w dyspozycji, do jakiej zdążył już przyzwyczaić - powiedział Pioli.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Cisek666 | 16.09.2020 16:20

Mam nadzieję że zaskoczenia nie będzie - 4:1 dla Milanu. Forza.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy