REKLAMA
REKLAMA

Jarosław Jach zagra w Holandii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Fortuna Sittard  |  06.10.2020 18:00
Jarosław Jach zagra w Holandii

Jarosław Jach  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jarosław Jach został nowym zawodnikiem Fortuny Sittard. 26-letni obrońca dołączył do holenderskiego klubu na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu z Crystal Palace. To już jego czwarte wypożyczenie w ostatnich latach.

Jach piłkarzem Crystal Palace został w styczniu 2018 roku, kiedy za 2,75 miliona euro przeniósł się do Londynu z Zagłębia Lubin. W zespole z Selhurt Park nie zdołał jednak wywalczyć sobie miejsca w składzie i w kolejnych sezonach był wypożyczany kolejno do Rizesporu, Sheriffu Tiraspol i Rakowa Częstochowa. Teraz swoich sił spróbuje w Fortunie Sittard.

- Kilka ostatnich tygodni spędziliśmy na poszukiwaniach dobrego i doświadczonego środkowego obrońcy. Teraz go mamy - powiedział Sjors Ultee, dyrektor techniczny holenderskiego klubu. - Jarosław to kompletny i silny fizycznie obrońca, który wyróżnia się także cechami przywódczymi - dodał.

Nowa drużyna Jarosława Jacha zajmuje po czterech kolejkach nowego sezonu Eredivisie dopiero 16. miejsce w ligowej tabeli. W dotychczasowych meczach Fortuna zapisała na swoje konto tylko jeden punkt.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

propu31 | 07.10.2020 11:10

To już chyba koniec przygody Jarka z PL.

Powinien odejść i dać sobie spokój z tymi wypożyczeniami. Crystal jest ciągle trenowane przez trenerów typowo angielskich, którzy oczekują mocnej gry fizycznie.  francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy