REKLAMA
REKLAMA

Reprezentant Anglii wraca po długiej przerwie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Crystal Palace  |  14.10.2020 21:18
Reprezentant Anglii wraca po długiej przerwie

Nathaniel Clyne  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nathaniel Clyne, który po raz ostatni na boisku pojawił się ponad rok temu, znalazł nowy klub. Po opuszczeniu Liverpoolu po zakończeniu ostatniego sezonu pozostawał wolnym zawodnikiem. Na podpisanie z nim kontraktu zdecydowali się przedstawiciele Crystal Palace.

29-latek po raz ostatni na murawie pojawił się w lipcu 2019 roku, w towarzyskim spotkaniu Liverpoolu z Borussią Dortmund. W jego trakcie zerwał więzadło krzyżowe przednie kolana, co wykluczyło go z występów w całym sezonie.

Z końcem sezonu 2019/20 wygasła również jego dotychczasowa umowa z The Reds, co oznaczało dla niego pożegnanie z Anfield Road. W ostatnich tygodniach miał natomiast możliwość trenowania z prowadzonym przez Roya Hodgsona Crystal Palace. W trakcie tego okresu udowodnił, że jest już w pełni zdrowy, dzięki czemu mógł podpisać krótkoterminową umowę z klubem.

Powrót po ośmiu latach


Dla obrońcy, który na swoim koncie ma 14 występów w reprezentacji Anglii, jest to powrót Crystal Palace, którego jest wychowankiem. Klub z Selhurst Park opuścił w 2012 roku, przenosząc się do Southampton. Później reprezentował również wspomniany Liverpool, a także przebywał na wypożyczeniu w Bournemouth.

- Jestem chłopakiem z Londynu. To tutaj dorastałem. Wracam do domu, to tutaj jest cała moja rodzina i moi przyjaciele - powiedział Clyne, cytowany przez oficjalną stronę klubu. - Powrót jest dla mnie czymś surrealistycznym, cieszę się nim i mam nadzieję, że ponownie będę mógł cieszyć się grą w piłkę.

W trakcie swojej dotychczasowej kariery Clyne rozegrał 185 spotkań na boiskach Premier League, zdobywając w nich cztery bramki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

The__Normal__On | 16.10.2020 08:47

W momencie transferu najlepszy angielski prawy obrońca, TOP3 na tej pozycji z PL. Co się stało naprawdę w 2018 tego nikt się nie dowie (chyba, że Klopp napisze autobiografie).francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy