Trzecia z kolei przegrana AS Saint-Etienne, Zieloni w kryzysie

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Francja.goal.pl  |  18.10.2020 18:47

Ligue 1

W Ligue 1 gracze AS Saint-Etienne znowu zawiedli. Tym razem Zieloni przegrali na swoim terenie z OGC Nice 1:3 (0:2). Zawodnicy gospodarzy w ostatnim czasie fatalnie spisują się na krajowym podwórku. Ostatni raz udało im się zanotować zwycięstwo dokładnie 17 września. Z kolei rywale wygrali drugi raz z kolei.

Co działo się w tej potyczce? Pierwszy gol padł stosunkowo szybko, ponieważ już w ósmej minucie. Goście mieli rzut rożny, piłka trafiła przed pole karne, a tam był Lees Melou, który zdecydował się na uderzenie. Futbolówka odbiła się jeszcze wysoko od murawy i wpadła do bramki Zielonych.

Po nieco ponad pół godzinie gry goście podwyższyli. Bramkę zdobył Gouiri, który wykorzystał fatalne zachowanie jednego z defensorów oraz bramkarza AS Saint-Etienne. To była pewnie jedna z łatwiejszych bramek tego zawodnika.

W 57. minucie gospodarze złapali kontakt z rywalami. Tym razem lekkomyślnie zachował się bramkarz Nice, a chwilę potem pokonał go pewnym uderzeniem Aouchiche.

W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 3:1 ustalił Maolida. Goście przeprowadzili składną akcję, a wspomniany zawodnik skierował futbolówkę do pustej bramki Zielonych.