REKLAMA
REKLAMA

Pogbę czeka rozmowa z trenerem. "Nie kwitnie w klubie"

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  09.11.2020 19:47
Pogbę czeka rozmowa z trenerem. "Nie kwitnie w klubie"

Paul Pogba  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Selekcjoner reprezentacji Francji Didier Deschamps stwierdził, że Paul Pogba "nie może być szczęśliwy" biorąc pod uwagę jego sytuację w Manchesterze United. Francuski pomocnik w chwili obecnej nie ma pewnego miejsca w wyjściowym składzie drużyny prowadzonej przez Ole Gunnara Solskjaera.

Od czasu wysokiej porażki 1:6 z Tottenhamem Hotspur, Pogba zagrał od pierwszej minuty tylko w dwóch z siedmiu spotkań. W meczach przeciwko Arsenalowi i Evertonowi został również poproszony o występ na lewym skrzydle, czyli na pozycji na której nie czuje się optymalnie.

Didier Deschamps jest przekonany, że obecna sytuacja w klubie nie zadowala Paula Pogby i zamierza z nim o tym porozmawiać podczas zgrupowania reprezentacji Francji przed listopadowymi spotkaniami. 27-latek otrzymał powołanie do kadry Trójkolorowych na towarzyskie spotkanie z Finlandią (11 listopada) oraz dwa mecze w ramach Ligi Narodów z Portugalią (14 listopada) i Szwecją (17 listopada).

- Znam dobrze Paula i dobrze znam tę drużynę. Znalazł się w sytuacji ze swoim klubem, z której nie może być zadowolony, ani pod względem czasu gry, ani pod względem swojej sytuacji - powiedział Deschamps, cytowany przez Sky Sports.

- Nie jest w najlepszej formie, miał szereg urazów, a koronawirus również miał na niego niekorzystny wpływ. Musi na nowo odkryć swój rytm - mówił Deschamps. - Dobrze radził sobie w meczach, w których występował w ubiegłym miesiącu, mimo braku rytmu. Nie można jednak powiedzieć, że kwitnie na poziomie klubowym.

- Kiedy zawodnik jest nieszczęśliwy na poziomie klubowym, na pewno jest szczęśliwy, że może grać dla Francji. Opowie mi o tym, zobaczymy jak się czuję i jak dobrze go znam, to wszystko pójdzie w dobrym kierunku. To także jego obowiązek, aby włożyć w to duży wysiłek - dodał szkoleniowiec.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Deyna1947 | 09.11.2020 23:08

Aż ci Francuzi wszystko musi koło nich być perfect wszyscy naokoło w klubie muszą im d...ę całować I zrobić wszystko żeby byli szczęśliwi.
W Manchesterze gra dwóch takich nieszczęśliwców Pogba który wiecznie marzy o Realu oraz Martial wieczny talent któremu przybył rywal do ataku w postaci Cavaniego i tak go to zestresowalo ze nie potrafi kopnąć prosto piłki.

mika_el | 10.11.2020 05:50

Jakby oddał połowę swojej pensji na głodujące dzieci w Afryce to od razu poczuł by się szczęśliwszy.

Wojo666 | 10.11.2020 22:55

Balotelli 2.0, nawet podobny.francja.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy