REKLAMA
REKLAMA

FIFA nagrody dla najlepszych za 2020 roku przyzna 17 grudnia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.es  |  20.11.2020 18:41
FIFA nagrody dla najlepszych za 2020 roku przyzna 17 grudnia

adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020  |  fot. adidas

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
FIFA ogłosiła w piątek, że nagrody dla najlepszych za 2020 rok zostaną wręczone 17 grudnia. Odbędzie się to w warunkach dostosowanych do panującej aktualnie sytuacji pandemicznej.

FIFA zakomunikowała, że ceremonia wręczenia nagrody będzie wirtualna. W jej trakcie przyznana zostanie nie tylko nagroda dla najlepszego zawodniku roku, ale również najlepszego trenera mężczyzn oraz najlepszego trenera kobiet, czy najlepszego bramkarza i najlepszej bramkarki. Ponadto zostanie wybrana najlepsza "11" mężczyzn i kobiet oraz nagrody fair-play i nagroda Puskasa związana z najlepszym golem roku.

Warto podkreślić, że nie zmieni się proces głosowania na zwycięzców, który będzie oparty na głosach kapitanów i trenerów drużyn narodowych z całego świata, a także głosowanie online kibiców, czy grupy ponad 200 dziennikarzy.

Przypomnijmy, że w 2019 roku najlepszym zawodnikiem został wybrany Leo Messi. Z kolei najlepszą zawodniczką została Megan Rapinoe. Głosowanie związane z ceremonią, która będzie miała miejsce 17 grudnia, rozpocznie się 25 listopada, a zakończy się 9 grudnia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy