WAŻNELE: Nieudany rewanż Mediolańczyków. Koniec nadziei Celtiku

Piłkarze Milanu udali się na wyjazdowy mecz w Lile z ambicją odniesienia zwycięstwa. To założenie nie zostało w pełni... czytaj

• 26 listopada 2020
  • 20:52
  • 6
  • źródło: LigaEuropejska.goal.pl

LM: Marsylia odarta z marzeń

Olympique Marsylia pożegnała się z marzeniami o występach w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. W środowy wieczór definitywnie pozbawiło ją ich FC Porto, które na Stade Velodrome wygrało 2:0. Zespół Sergio Conceicao jest tym samym o krok od awansu. czytaj

• 25 listopada 2020
  • 23:02
  • 15
  • źródło: Goal.pl

Lens i Nantes odrobiły zaległości

Podziałem punktów zakończyło się zaległe spotkanie 8. kolejki Ligue 1, w którym RC Lens zremisowało u siebie z FC Nantes. Żaden z zespołów nie może być jednak do końca zadowolony z takiego rozstrzygnięcia. czytaj

• 21:54
  • 0

LM: PSG uciekło spod topora. Trudna sytuacja ubiegłorocznego półfinalisty

Paris Saint Germain wygrało z RB Lipsk 1:0 (1:0) w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pozytywny wynik dla paryżan... czytaj

• 24 listopada 2020
  • 23:05
  • 11
  • źródło: LigaMistrzow.goal.pl

LM: Francuz bohaterem Chelsea

Rywalizacja w grupie E Ligi Mistrzów została rozstrzygnięta na dwie kolejki przed zakończeniem rywalizacji. Jednym z zespołów, które zapewnił sobie awans do fazy pucharowej jest Chelsea FC. Podopieczni Franka Lamparda w środowy wieczór pokonali 2:1 na wyjeździe... czytaj

• 20:57
  • 14

Lille nie dało szans rywalowi

Po trzech kolejnych meczach bez wygranej piłkarze Lille OSC wrócili na zwycięską ścieżkę. W niedzielnym spotkaniu 11. kolejki Ligue 1 efektownie 4:0 pokonali u siebie Lorient i zmniejszyli do dwóch punktów swoją stratę do prowadzącego w tabeli Paris Saint-Germain. czytaj

• 22 listopada 2020
  • 23:10
  • 1
  • źródło: Francja.goal.pl

Wyrównana walka w Angers, zdecydował gol w końcówce

W niedzielne popołudnie na Stade Raymond-Kopa, Angers SCO mierzył się z Olympique Lyon. W pierwszej połowie bliżsi strzelenia gola... czytaj

• 19:17
  • 1

Niebezpieczne zabawy, kuriozalny gol przechylił szalę zwycięstwa

Nie brakowało goli oraz emocji w starciach francuskiej Ligue 1. Trzy punkty zapisali na swoim koncie zawodnicy RC Lens, którzy... czytaj

• 16:55
  • 0

Festiwal goli w Ligue 1! Niemoc zielonych wciąż trwa

Piłkarze AS Saint-Etienne ponownie nie potrafili przerwać złej serii i zasłużenie przegrali szósty mecz z rzędu. Tym razem... czytaj

• 21 listopada 2020
  • 18:51
  • 1

Wielkie emocje i zwroty akcji w hicie Ligue 1! Zimny prysznic dla PSG

W piątkowy wieczór na francuskich boiskach Stade Rennais rywalizował z Girondins Bordeaux. Pierwsze spotkanie 11. kolejki Ligue 1... czytaj